Davet

Değerli meslektaşım,

Marmara İç Hastalıkları Günleri”ni bu yıl 12. kez 23-24 Şubat 2024 tarihlerinde İstanbul Elite World Asia Otel kongre merkezinde gerçekleştireceğiz.

Bu toplantı ülkemizin en köklü Tıp Kurumlarından olan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinin İç Hastalıkları anabilim dalı önderliğinde Enfeksiyon ABD, Göğüs Hastalıkları ABD ve Kardiyoloji ABD’larının iş birliği ile düzenlenmektedir. Toplantımız farklı branş ve kurumlardan hekimleri bir araya getirmekte; interaktif bir ortamda, multidisipliner yaklaşımla tıptaki son gelişmeleri ve klinik yaklaşımları güncellemeyi hedeflemektedir.

Kongremizde iç hastalıkları kliniklerinde öne çıkan konuların yanı sıra yakın gelecekte tıbbi uygulamaları değiştirebilecek konular ve gri alanlara net yanıtlar gözden geçirilecektir. Organizasyon komitesi katılımcılara geniş bir spektrumda, hekimlik pratiğinde güncel uygulamaları geliştirebilecek, alanında deneyimli konuşmacıların yer aldığı bir program hazırlamayı amaçlamıştır.

Dahiliyede öne çıkan konularla ilişkili konferanslar, uzmanına danış oturumları, gri alanlara net yanıtlar oturumları, multidisipliner paneller programın ana başlıklarını oluşturmaktadır. Sınırlı sayıda katılımcının yer alacağı “uzmanına danış” oturumlarında katılımcılar uzman hocalarımızla interaktif eğitim imkânı bulacaklar. “60 saniye” gri alanlara net yanıtlar oturumunda konuşmacılar alanlarındaki sorulara 1 dk içinde cevap verecekler ve katılımcılar da sorularına uzmanlarından yanıt bulabileceklerdir.

Her yıl gittikçe artan bir ilgi gösterdiğiniz toplantımızda paylaşılan vakalar ve klinik çalışmalar bilimsel içeriğimize büyük katkı sağlamaktadır. Bu yıl da bildirilerinizi bekliyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı 23-24 Şubat 2024 tarihlerinde yine İstanbul Anadolu yakasında düzenleyeceğimiz ‘Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi 12. İç Hastalıkları Günleri’ toplantısına bilgi birikimlerimizi paylaşmaya davet ediyoruz, sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Dilek Gogas Yavuz

D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.
İçerenköy Mah. Çayır Cad. No:5 Bay Plaza Kat:12
Ataşehir, İstanbul
Tel: +90 216 573 18 36
E-mail: istanbul2@devent.com.tr
Web: www.devent.com.tr

D Event Turizm Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti.